Witamy w sklepie B2B 4MM!

Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.


Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.

Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

Fronty ozdobne AGD

Świecąca w ciemnościach kosmiczna kolejka 0001031

Świecąca w ciemnościach kosmiczna kolejka 0001031
ocena ocena ocena ocena ocena
Producent: Thumbs Up
Opis
Gwarancja: 12 msc.
Opis:

Czy kiedykolwiek miałeś zabawkę, którą chciałeś się bawić całą noc? Piękna i radosna, świecąca w ciemnościach kosmiczna kolejka na kulki jest jedną z takich gorących rzeczy.

Podejmij wyzwanie i zbuduj dla siebie spektakularną, opierającą się grawitacji kolejkę górską, potem usiądź i podziwiaj swoje dzieło, kiedy kulki będę odbywały przejażdżkę swojego życia! Patrz jak kulki przebywają drogę, pełną karkołomnych zakrętów i pętli, wszystko z super prędkością!

Oddzielne tory pozwalają kulkom przelatywać ze świstem po całej kolejce górskiej zanim zmotoryzowana winda przetransportuje je na początek przejażdżki, aby rozpocząć wszystko od początku. Kulka stale przemieszcza się przez labirynt dzięki dwóm wejściowym i wyjściowym rampom, połączonych z każdą trasą, w wyniku czego nie potrzeba twojej interwencji, aby zabawa ciągle trwała.


Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy