Witamy w sklepie B2B 4MM!

Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.


Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.

Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

Depilacja

Zdalnie sterowane świeczki LED 0000782

Zdalnie sterowane świeczki LED 0000782
ocena ocena ocena ocena ocena
Producent: Thumbs Up
Opis
Gwarancja: 12 msc.
Opis:

Świece LED zapewniają stonowane, bezbieczne i klimatyczne oświetlenie. W dużym stopniu podobne do prawdziwych, białych świec, rozświetlane przy pomacy wewnętrznej diody LED, zasilanej baterią, w związku z czym nie ma zagrożenia poparzeniami palców oraz podpalenia twoich mebli - świetne na wietrzne oraz niebezpieczne sytuacje.

Ultra realistyczne dzięki świetnym, woskowym wykończeniom i efektowi migoczącego płomienia, zestaw świec tworzy perfekcyjny nastrój - jako centralny punkt na stole podczas romantycznej kolacji, na skraju wanny potęgując uczucie relaksu w czasie kąpieli albo jako ozdoby ustawione przy ścieżkach w ogrodzie podczas wieczornego grilla.

W opakowaniu znajdują się dwie świece i są obsługiwane przy pomocy pilota, więc jeśli wystąpi przerwa w dostawie prądu, nie ma potrzeby, abyś szukał zapałek lub zapalniczki, wystarczy, że użyjesz pilota, a światło się włączy.

 


Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy